Heroheader

Výroba a kvalita

Kvalita je pro nás na prvním místě

Dominantou naší firmy jsou 100% masové konzervy, které jsou vyráběny v několika různých velikostech a obsahují kusové nebo mleté maso. Specializujeme se také na výrobu mraženého masa, a to jak na kusovou svalovinu, droby, tak i na mleté maso. Sortiment je doplněn o sušené masové pochoutky z vlastní výroby, které jsou sušené moderními technologiemi.

Jsme řezníci pro psy a pro kočky, proto je naše nabídka druhů masa opravdu široká. Vybrat si lze z kuřecího, hovězího, vepřového, krůtího, telecího, kachního, jehněčího, zvěřiny, králíka, z různých druhů ryb nebo vnitřností. Naše produkty jsou zcela bez barviv, dochucovadel, neobsahují sóju, obiloviny ani jiné chemické látky. Zabýváme se také výrobou pod privátními značkami.

Dbáme na maximální kvalitu našich výrobků (od suroviny přes obaly až po způsob doručení zboží). Všechny naše provozy jsou pravidelně kontrolovány státní veterinární správou. Výrobky pravidelně kontrolujeme také my sami při kvalitativních poradách, kterých se vždy účastní nejen zástupci výroby a úseku kvality, ale také vedení společnosti, zástupci obchodu i marketingu. Neustále se snažíme rozvíjet, což znamená, že naše výrobní technologie modernizujeme a postupy zdokonalujeme. Nikdy ovšem nezapomínáme na mazlíčky a jejich stravovací návyky. V roce 2021 jsme získali také certifikát IFS. Jedná se o uznávanou normu bezpečnosti potravin Iniciativy Global Food Safety Initiative (GFSI) pro audity kvality výrobních procesů a produktů.

Volejte, pište - rádi vám odpovíme

Falco - Jsme tu pro vás

Kontakt

Nevíte si rady?

+420 725 417 210

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: