Falco Sušené pochoutky

Zdravý pamlsek či odměna

Jedná se o čistě přírodní produkt. Při výrobě není použita žádná chemie (sušené výrobky nejsou barvené, chemicky ošetřené), sušíme pouze horkým vzduchem. V sortimentu naleznete spoustu druhů – kosti, svalovinu, vnitřnosti nebo ryby. Zákazník má možnost výběru různého balení a gramáže. Jednoduše řečeno, chcete-li pro Vašeho mazlíčka nabitý sušený pack, pak vyzkoušejte FALCO SNACK. V naší nabídce naleznete také tréninkové kostičky CLICKER BITES. Tyto výcvikové pamlsky jsou baleny v plastové šroubovací dózičce o velikosti 130 g. Veškeré další sušené pochoutky jsou zabaleny ve znovu uzavíratelném sáčku, mají transparentní okénko pro jednoduchou kontrolu obsahu, a navíc jsou opatřeny praktickým odnosným uchem.

Všechny produkty FALCO jsou přírodní a bez jakýchkoliv barviv, aromat, konzervantů, chemikálií, obilovin nebo sóji. Všechny výrobky jsou určeny pro všechny věkové kategorie a plemena psů i koček. Receptury jsou sestaveny majitelem a zakladatelem MVDr. Jiřím Sokolem.

Logo Sušené pochoutky
Sušené maso

Volejte, pište - rádi vám odpovíme

Falco - Jsme tu pro vás

Kontakt

Nevíte si rady?

+420 725 417 210

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: