Heroheader

Kariéra

Pracovat ve FALCU je prima, jsme jako Vaše druhá rodina.

Chcete spojit Vašeho koníčka s prací? Tak to jste náš člověk. Do našich řad totiž sháníme nové posily, které s námi budou sdílet vášeň pro čtyřnohé mazlíčky. Vyrábíme masové speciality pro psy a kočky. Z důvodu rozšíření výroby a růstu firmy hledáme do naší firemní rodiny nového kolegu/yni, proto budeme rádi, když se nám ozvete na e-mail: kariera@sokolfalco.com nebo nás budete kontaktovat na telefonním čísle: +420 602 113 613.


Benefity

Rodinná atmosféra

Rodinná atmosféra

Ve firmě pracují již 2 generace a celkem 5 členů rodiny zakladatelů. Ač rosteme, pořád všechny naše zaměstnance známe. Rodinná atmosféra je pro nás důležitá, protože chceme, aby se u nás naši kolegové cítili dobře a do práce se těšili.

Příroda za rohem

Příroda za rohem

Sídlíme v malé vesničce kousek od Slatiňan. Výrobnu a kanceláře máme hned vedle lesů a luk, takže po práci se můžete zrelaxovat procházkou v přírodě, ani klidné venčení Vašich chlupáčů, které si s sebou do práce přivedete není žádný problém a čerstvého vzduchu máme dostatek.

Krmení pro Vaše mazlíčky

Krmení pro Vaše mazlíčky

Vaši mazlíčci u nás nemůžou přijít zkrátka. Proto od nás dostanete speciální zaměstnaneckou slevu nejen na naše výrobky nebo si domů odnesete krmení zcela zdarma a Váš pejsek či kočička se může stát naším testovačem a vývojářem.

Smysluplná práce

Smysluplná práce

Chcete dělat něco, co Vám bude dávat smysl? To my taky! Proto vyrábíme krmení, které je pro naše mazlíčky přirozené a zdravé. Psi a kočky by měli žrát maso, proto „Vyrábíme opravdu z masa“. Nešidíme a dbáme na kvalitu našich výrobků.

Slavíte? Budeme slavit s Vámi!

Slavíte? Budeme slavit s Vámi!

Stejně jako s Vámi Vaše životní jubilea oslavuje Vaše rodina, nyní s Vámi bude slavit i naše firma. Záleží nám na našich zaměstnancích, takže na ně nezapomínáme ani na jejich narozeniny, při svatbě a samozřejmě je důvodem ke gratulaci i narození potomka. K těmto všem dnům přidáme i odměnu za odpracované roky u nás ve firmě.

Relax v práci

Relax v práci

Chceme, abyste se i po práci cítili odpočatí. Proto můžete přímo v prostorách firmy využít masáže pro naše zaměstnance zdarma. Nemusíte nikde jezdit, ani čekat dlouhé objednací doby. Nechte se hýčkat u nás.

Stabilita

Stabilita

U nás se o práci bát nemusíte. Stále se zvětšujeme a rozšiřujeme naše působení na trhu. Za poslední roky jsme zvětšili naši kapacitu několikanásobně, získali jsme mnoho nových zákazníků a ani exportu se nebojíme.

Vyberte si, co Vám sedí

Vyberte si, co Vám sedí

Jsme výrobce, distributor, máme vlastní síť prodejen a své výrobky i rozvážíme. Proto u nás najdete velkou nabídku pracovních pozic od výroby, přes administrativní práce, řidiče, ale také prodavačky. Máte možnost také kariérního růstu.

Milovníci zvířat

Milovníci zvířat

Pejskařů, kočkařů i jiných milovníků zvířat je u nás víc než dost. Chceme se obklopovat lidmi, kterým nejsou zvířata cizí a sdílejí naši lásku k němým tvářím.

Kolegové dlouhé roky

Kolegové dlouhé roky

Umíme ocenit loajálnost a odpracované roky u nás ve firmě. To se přeci musí oslavit! Pro naše věrné zaměstnance vždy přichystáme hodnotnou odměnu.

Podpoříme i Vaše aktivity

Podpoříme i Vaše aktivity

Pořádáte ve Vašem městě ples? Chystáte sportovní akci nebo organizujete pohádkový les pro děti? Nemusíte se zajímat pouze o psí a kočičí aktivity. Rádi podpoříme sponzorským darem i jiné akce, kterých se naši zaměstnanci účastní.

Mít nudu – vadí!

Mít nudu – vadí!

U nás se nikdy nenudíme. Pro naše kolegy chystáme různé soutěže, srandičky, dárečky, rádi si zpestříme den a taky se rádi potkáme na firemní akci.

Dovolená navíc

Dovolená navíc

Chcete strávit více času s rodinou nebo se chystáte na poznávací zájezd? U nás můžete mít až 5 týdnů dovolené.

Příspěvek na stravné a dopravu

Příspěvek na stravné a dopravu

Hladoví nezůstanete, na jídlo od nás příspěvek dostanete. Přijet k nám můžete jak je libo, přispějeme Vám i na palivo.

Volejte, pište - rádi vám odpovíme

Falco - Jsme tu pro vás

Kontakt

Nevíte si rady?

+420 725 417 210

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: