Heroheader

Charita

V ČR je spousta koček i psů, kteří žijí v útulku.

Útulky se o čtyřnohé mazlíčky starají a snaží se jim najít domov, což však někdy může trvat. Víme, že nakrmit spoustu koček i psů není jednoduché, a tak bychom rádi podpořili vybrané útulky, chovné stanice a další. Na našich prodejnách jsme několik let pořádali sbírku pro Psí hospic Na konci cesty.

Pomoc mazlíčkům na Ukrajině

Snažili jsme se pomoci také v roce 2022, kdy se na Ukrajině odehrávala nepříjemná situace, která zasáhla celý svět. Znovu jsme spojili síly a rozhodli se podpořit místní ohrožené útulky. Na našem e-shopu byla spuštěna sbírka pro ukrajinská zvířata, kdy každá objednávka mohla pomoci. Zapojilo se Vás vážně hodně, a tím bychom Vám chtěli moc poděkovat. Kromě Vás jsme se snažili podpořit ohrožené útulky také my, kdy se nám podařilo zaslat 2 palety konzerv na Ukrajinu.

Pomoc Moravě při tornádu

Již v roce 2021, kdy zasáhla jih Moravy katastrofa nevídaných rozměrů, jsme společně s Vámi pomohli ZOO v Hodoníne a útulku pro opuštěná zvířata v Břeclavi-Bulhary, kam byli přesunuti psi ze zničeného azylu v Hodoníně. Připravili jsme speciální závoz krmení, které jsme věnovali útulku a zoologické zahradě, k němuž jsme přidali Vámi darované krmivo a zavezli do oblasti zasažené tornádem.

Sbírka pro Psí hospic

I náš projekt #FALCOcestovatel jsme v roce jeho spuštění podpořili charitativní činností. Za každý příspěvek, který naši zákazníci vložili na Instagram s #falcocestovatel od června do prosince jsme věnovali 10 Kč psímu hospicu Dejte nám šanci z.s. A jelikož se naši cestovatelé snažili, podpora pro hospic nebyla malá.

Oslavy „Čtvrtstoletí FALCA“ spojené s dobrou věcí

Na podporu útulků jsme nezapomněli ani při našich oslavách 25 let. V září jubilejního roku jsme uspořádali fotosoutěž „Čtvrtstoletí FALCO“. Za každou fotku, kterou nám zákazníci poslali jsme věnovali 25 Kč útulku Pro nalezené psy z Tábora. Konečnou částku jsme po skončení soutěže ještě zdvojnásobili.

#FALCOCHARITA

Volejte, pište - rádi vám odpovíme

Falco - Jsme tu pro vás

Kontakt

Nevíte si rady?

+420 725 417 210

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: