Konzervy Falco - Max

Široký výběr kousků masa Deluxe

Naše masové konzervy MAX jsou určené pro psy. Jsou naplněny celými kousky svaloviny nebo kombinací svaloviny s droby. Dbáme na pestrou stravu, proto je náš sortiment tak široký. Nabízíme svalovinu kuřecí, hovězí, vepřovou, krůtí, kachní, ryby, lososa, šproty, zvěřinu a různé kombinace svaloviny s vnitřnostmi. Hmotnost výrobků je 100g, 200g, 400g, 800g, a 1200g. Konzervy jsou opatřeny plastovým víčkem pro uchování čerstvosti po otevření.

Některé konzervy s kuřecím masem můžou obsahovat kosti, které se však díky vysokému tlaku a teplotě při sterilaci dají rozmáčknout mezi prsty. Kosti jsou důležitým zdrojem vitamínů a minerálů v přírodní formě, takže jsou pro psa také nedílnou součástí jídelníčku.

Všechny produkty FALCO jsou přírodní a bez jakýchkoliv barviv, aromat, konzervantů, chemikálií, obilovin nebo sóji. Všechny konzervy jsou určeny pro všechny věkové kategorie a plemena psů. Receptury jsou sestaveny majitelem a zakladatelem MVDr. Jiřím Sokolem.

Logo Max
image

Volejte, pište - rádi vám odpovíme

Falco - Jsme tu pro vás

Kontakt

Nevíte si rady?

+420 725 417 210

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: