FOR PETS 2022

Vydáno: 18.05.2022

Stejně jako v roce 2021 se naše firma zúčastnila veletrhu For Pets i letos. Jednou ze zajímavostí byl náš stánek, který byl zatím největší po dobu Falco účasti. Jelikož se veletrh uskutečnil před Velikonocemi, konkrétně 7. - 10. dubna, mysleli jsme také na čtyřnohé mazlíčky a chtěli jim tak zpříjemnit tento svátek.

Připravili jsme si pro ně Velikonoční limitovanou edici – jehně a králík 100g. Jednalo se o mleté konzervy, po kterých Vám nějakou tu koledu zaštěkal i Váš mazlíček. Této limitované edice si však nevšimli pouze psi, ale také odborná porota veletrhu, od kterých jsme obdrželi čestné uznání za již zmiňovanou konzervu. Toto ocenění na For Pets patřilo mezi naše první, a tak si jej nesmírně vážíme. Další zajímavostí našeho stánku byl FALCO fotokoutek, ve kterém jste se mohli vyfotit se svým mazlíčkem, označit náš instagramový profil s #FALCOFOTOKOUTEK22 a zapojit se tak do soutěže, která probíhala po celý veletrh. Děkujeme také našim ambasadorkám, Báře Štěpánové a Kamile Nývltové, které si opět udělaly čas a navštívily náš stánek i letos. Věříme, že jste si veletrh užili stejně dobře, jako my, a že se opět osobně setkáme v následujícím roce. 

Zpět na všechny novinky
FOR PETS 2022

Volejte, pište - rádi vám odpovíme

Falco - Jsme tu pro vás

Kontakt

Nevíte si rady?

+420 725 417 210

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: