FOR PETS 2021

Vydáno: 21.10.2021

21.-24.10.2021 se v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech uskutečnil 11. ročník veletrhu chovatelských potřeb pro domácí zvířata. Výstavy FOR PETS, se samozřejmě zúčastnila také naše firma a z veletrhu neodjížděla s prázdnou.

Čtyřnozí mazlíčci naší vedoucí obchodu totiž vyhráli první cenu. Roční border teriérka Bobina a osmiletý yorkshire Baddy získali ocenění za „roztomilouše veletrhu FOR PETS“. Říkáte si, co vše se u této ceny hodnotilo a jak to probíhalo? Tak na to nezná odpověď ani naše kolegyně. „Fotografka Adéla Tůmová se mě na veletrhu zeptala, zda si může vyfotit za 150,- Bobinu s Baddym, že jdou peníze na dobrou věc, tak sem samozřejmě souhlasila, no a pak mi přišel e-mail, že moji pejsci vyhráli „roztomilouše veletrhu FOR PETS“. Takže jsem o tom vlastně ani nevěděla, že se nějaká taková soutěž koná (směje se).“ Na návštěvnost nepatřil letošní ročník k nejúspěšnějším asi především kvůli covid opatřením. Avšak, my jsme prodali historicky nejvíce zboží. Navíc, 3 dny ze 4 nás navštívily naše ambasadorky Bára Štěpánová a Kamila Nývltová. Na veletrhu jsme načerpali spoustu pozitivní energie od našich zákazníků, získali zpětnou vazbu na naše výrobky a pomazlili jsme se také s mnoha pejsky, kteří si přišli sami vybrat, co jim bude nejvíce chutnat.

Zpět na všechny novinky
FOR PETS 2021

Volejte, pište - rádi vám odpovíme

Falco - Jsme tu pro vás

Kontakt

Nevíte si rady?

+420 725 417 210

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: