FALCO SENSE

Vydáno: 22.09.2021

Máte SENSE pro kvalitní stravu? My ano, a proto jsme pro Vaše mazlíčky vyrobili konzervy FALCO SENSE. V roce 2021 jsme tuto novinku zavedli na trh, a tak bychom Vám ji rádi v krátkosti představili.

Jistě se ptáte, proč FALCO SENSE? Význam slova SENSE je z angličtiny a překládá se jako „smysl pro něco nebo cit“. Kromě toho, že vyrábíme opravdu z masa nám záleží také na estetické stránce, aby konzerva zaujala zákazníka hned na první pohled, což naše novinka FALCO SENSE splňuje. Plechovky jsou totiž zajímavé nejen svým obsahem, ale také obalem. Jedná se o 200g konzervy plněné mletým masem s kousky svaloviny, bez drobů. Náš sortiment se tímto rozšířil o 18 nových druhů pro mlsné i citlivé psy a kočky. Řada FALCO SENSE DOG se skládá z 12 různých druhů – jehně, losos, králík, kachna, krůta, daněk vždy v kombinaci s kousky hovězí nebo kuřecí svaloviny. Oproti tomu řada FALCO SENSE CAT se skládá z 6 různých druhů – jehně, losos, králík, kachna, krůta, daněk vždy v kombinaci s kousky hovězí svaloviny. Do konzerv nepřidáváme žádné chemické přísady, dochucovadla, barviva, konzervanty ani obiloviny. Plechovky FALCO SENSE jsou vhodné také pro mazlíčky, kteří trpí alergiemi na některé tipy masa. Páníčka by mohlo zaujmout, že se jedná o praktické balení, které po otevření nemusí uchovávat v lednici, ale může jej zkrmit najednou.


Má Váš mazlíček SENSE pro kvalitu?

 

Zpět na všechny novinky
FALCO SENSE

Volejte, pište - rádi vám odpovíme

Falco - Jsme tu pro vás

Kontakt

Nevíte si rady?

+420 725 417 210

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: