FALCO NA INTERZOO 2022

Vydáno: 02.06.2022

Před 2 lety se INTERZOO neuskutečnilo kvůli koronavirové krizi. O to víc se naše firma těšila na letošní ročník. 12 hal, Norimberského výstaviště, bylo zaplněno různými chovatelskými stánky, mezi které patřil i ten náš.

V období od 24.5. - 27.5.2022 se v Norimberku uskutečnil světový veletrh pro chovatelský průmysl, na kterém nechyběla ani naše firma. INTERZOO je největší světová marketingová platforma pro mezinárodní chovatelský trh, kde výrobci, velkoobchodníci a poskytovatelé služeb, z více než 60 zemí, představují své produkty. Stejně tak jsme byli vystavovateli i my, SOKOL FALCO. Zástupci naší firmy s sebou vezli veškerý sortiment, od mraženého masa přes sušené až po konzervy, abychom světu ukázali, co všechno vyrábíme. Kromě zástupců FALCA měli veletrh možnost navštívit také naši zaměstnanci. Celkem 17 zájemců se v brzkých ranních hodinách vydalo směr Německo, aby se podívalo, jak vypadá světový chovatelský trh. Moc si vážíme toho, že za námi přicestovali i další kolegové. Z veletrhu jsme si odvezli pozitivní ohlasy, zkušenosti se zahraničím a již se těšíme na další ročník.

#falconainterzoo2022

Zpět na všechny novinky
FALCO NA INTERZOO 2022

Volejte, pište - rádi vám odpovíme

Falco - Jsme tu pro vás

Kontakt

Nevíte si rady?

+420 725 417 210

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: