FALCO DOG/CAT

Vydáno: 01.04.2019

Dopřejte svým mazlíčkům opravdový luxus. Luxusní výrobek pro opravdové gurmány. V dubnu, roku 2019, jsme na trh zavedli novou řadu, jenž nese název FALCO DOG a FALCO CAT. Tyto konzervy mají luxusní a inovativní vzhled, který Vás nejen zaujme, ale také láká k vyzkoušení.

Výhodou této řady je praktická velikost, která usnadní servírování. Krmení stačí vyndat z plechovky do misky a obal vyhodit. Nemusíte si tedy lámat hlavu s dalším skladováním, jelikož je konzerva navržena přesně na jednu porci. FALCO DOG a FALCO CAT je řada masových konzerv s obsahem 100% svaloviny. Abychom zajistili jen tu nejlepší kvalitu, tak plníme konzervy ručně, a to pouze výběrovou svalovinou bez přidané rýže, obilovin nebo drobů. Můžeme Vám zaručit, že se jedná o čistě přírodní produkty, protože nepoužíváme žádné chemické přísady, barviva, ani dochucovadla. Kromě praktické velikosti je další výhodou také praktické balení tohoto produktu. Konzervy jsou zabaleny v ochranném obalu, který je barevně rozlišen podle druhu – králík filet (fialově), losos filet (oranžově), jelen kýta (zeleně) a hovězí kýta (červeně). Každý majitel chce svému mazlíčkovi dopřát jen to nejlepší, a tak pro ty, kdo chtějí krmit kvalitně a opravdu masovou stravou, kterou naši mazlíčci potřebují, je tu FALCO DOG a FALCO CAT. 

Pokud je Váš čtyřnohý kamarád opravdovým masožravcem, tak Vám tuto řadu konzerv doporučujeme.

Zpět na všechny novinky
FALCO DOG/CAT

Volejte, pište - rádi vám odpovíme

Falco - Jsme tu pro vás

Kontakt

Nevíte si rady?

+420 725 417 210

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: