pro nutrition

Granule SOPRAL

I Váš mazlíček může být francouzským gurmánem

Již několik let pro Vás dovážíme kvalitní granulované krmivo pod značkou Flatazor od francouzské společnosti Sopral. Jedná se o super-prémiové granule pro psy i kočky, které firma vyrábí ve své továrně v Bretani z pečlivě vybraných lokálních surovin. Na trhu působí již přes 50 let a při výrobě krmiva využívají svých profesionálních znalostí a zkušeností tak, aby Váš mazlíček dostal do misky to nejlepší. Taktéž získali ocenění o bezpečnosti potravin a samozřejmostí je, že do krmiva nepřidávají žádná barviva, konzervanty ani geneticky modifikované přísady.


Flatazor PRESTIGE a PRESTIGE CAT

Shání se Váš mazlíček po nízkokalorických granulích, které se postarají o jeho správnou střevní mikroflóru a zároveň ho i pořádně zasytí? Pak je tu řada PRESTIGE pro psy a PRESTIGE CAT pro kočky. V granulích této řady naleznou kuře, krůtu, kachnu a vepřové. Dále odborníci ze Sopralu přidali ještě jablečnou vlákninu, která je bohatá na přírodní antioxidanty, fruktooligosacharidy pro optimální trávení a lněné semínko bohaté na Omega 3 pro zdravou pokožku.

Vitamíny a minerály jsou míchány za studena, čímž jsou plně chráněny před zničením a jsou tak zachovány jejich výživové vlastnosti. V granulích jsou obsaženy aktivní mořské přísady bohaté na Omega 3, aminokyseliny a biopeptidy. Exkluzivní patentovaná technologie používaná k začlenění probiotik Enterococcus faecium do krmiva Prestige a PRESTIGE CAT, zajišťuje, že jsou probiotika přítomna, zůstávají v průběhu času účinná a uvolňují se do střeva pro optimální aktivitu.

Navíc, granule jsou baleny v třívrstvém obalu s kovovým vnitřkem opatřeným fresh packem.

Flatazor PRESTIGE a PRESTIGE CAT
Flatazor PRESTIGE a PRESTIGE CAT

Flatazor PROTECT

Mnozí naši čtyřnozí parťáci mají choulostivý metabolismus s dysfunkcemi, které mohou vést k různým zdravotním problémům. Proto je vhodné podávat jim takové krmivo, které je přizpůsobené konkrétním nutričním potřebám daného mazlíčka. Krmivo řady PROTECT je kompletní dietní strava, která pomáhá řešit nejčastější zdravotní problémy psů a koček. Je složena z pečlivě vybraných dietních surovin a bylin tak, aby dokonale uspokojila nutriční potřeby vzhledem ke zdravotnímu stavu zvířete. V granulích jsou obsaženy také aktivní mořské přísady bohaté na Omega 3, aminokyseliny a biopeptidy. Krmivo neobsahuje žádnou pšenici ani sóju, použité suroviny jsou vysoce stravitelné a hypoalergenní. Váš mazlíček tak v misce dostane přesně to, co jeho tělo potřebuje, a ještě si na tom pochutná.

Řešení zdravotních problémů psů a koček s močovým měchýřem, s dermatologickými problémy, s potravinovou intolerancí, onemocněním srdce či ledvin, s nadváhou, s problémy s pohybovým aparátem nebo trávením, s cukrovkou, s nadváhou či pro seniory.

flatazor

Flatazor PURE LIFE

Řada Pure Life je super-prémiové a díky vysokému obsahu masa velmi chutné krmivo pro psí a kočičí kamarády. Má-li Váš zvířecí parťák chuť na kuře, kachnu, krůtu, bílou rybu, vepřové anebo jehněčí, granule Pure Life pro něj budou tou správnou volbou. Zrovna tak obsahují rozmanité druhy ovoce, zeleniny a ostatních přírodních živin, které se postarají o silnou imunitu. Aloe vera, lněné semínko, aktivní mořské přísady a jablečná vláknina zase zaručí správnou rovnováhu minerálů a vitamínů v organismu. Navíc neobsahují žádné obiloviny ani lepek a celých 85 % všech bílkovin je živočišného původu!

Flatazor PURE LIFE
Flatazor PURE LIFE

Volejte, pište - rádi vám odpovíme

Falco - Jsme tu pro vás

Kontakt

Nevíte si rady?

+420 725 417 210

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: