Adragna

Granule Adragna

Sicílie v misce i Vašeho mazlíčka

Jsme výhradním distributorem italské společnosti Adragna, která je na trhu již téměř 50 let! Tato rodinná firma vybírá prvotřídní suroviny od místních dodavatelů (jako záruku pravosti a kvality). Všechny suroviny jsou také pečlivě kontrolovány a analyzovány. V druhé řadě je k výrobě krmiv pro psy a kočky využíváno nejvyspělejší výrobní zařízení a nejdokonalejší pokročilá technologie. V poslední řadě, zaměstnanci společnosti Adragna jsou specializovaní a také motivovaní opravdovou láskou ke zvířecím mazlíčkům.

Získali také ocenění za ochranu životního prostředí (Enviromental certification- podle směrnice UNI EN ISO 14001), ocenění kvality (the Quality certification – podle směrnice UNI EN ISO 9001) a ocenění bezpečnosti potravin. Jejich receptury totiž neobsahují žádné přidané konzervanty, barviva ani geneticky modifikované přísady.

NAXOS

Tato super-prémiová řada krmiva pro psy obsahuje vždy pouze jeden jediný zdroj bílkovin živočišného původu, čímž pomáhá předcházet potravinovým intolerancím. Ať už má Váš mazlíček chuť na maso vepřové, bůvolí, rybí či kuřecí, z krmiva řady NAXOS si vždy vybere. Granule jsou bezlepkové, proto jsou vhodné pro citlivé psy. Jejich specifická úprava párou zlepšuje stravitelnost a zachová krmivu nutriční vlastnosti. Sicilské citrusové plody jsou navíc výborným antioxidantem, který pomáhá posilovat imunitní systém a přispívá ke správné funkci trávicí soustavy.

NAXOS

DOG&CO Wellness a CAT&CO Wellness

Řada Wellness je další super-prémiovou řadou pro psy a kočky, inspirovaná středomořskou stravou s funkčními přírodními přísadami. DOG&CO Wellness obsahuje rajčata, olivový olej, heřmánek, rozmarýn a artyčoky. Do granulí CAT&CO Wellness je zakomponovaný slunečnicový olej a olej z tresčích jater, fenykl, heřmánek a rozmarýn. Tyto dary sicilské přírody působí blahodárně na organismus mazlíčků a mají uklidňující a antioxidační účinek.

Na výběr je ze spousty druhů jak pro kočky, tak pro psy. Kterou příchuť si vybere Váš mazlíček?

DOG&CO Wellness a CAT&CO Wellness
DOG&CO Wellness a CAT&CO Wellness

CAT&CO A ERYX

Řada CAT&CO pro kočky a ERYX pro psy, jsou prémiovým, cenově dostupným krmivem sicilské firmy Adragna.

CAT&CO A ERYX
CAT&CO A ERYX

Volejte, pište - rádi vám odpovíme

Falco - Jsme tu pro vás

Kontakt

Nevíte si rady?

+420 725 417 210

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: